SCHNAUZER-COMPANY

3.12.2019

Balíme pro vás vánoční balíčky.

Chtěl bys najít tuhle parádu pod stromečkem? Napiš si Ježíškovi o jeden :-)

0FBFD5B7-9EE1-493E-9F42-B8099E0A0880

25.11.2019

Máte doma vousáče?

Pořiďte mu ideální dárek! Pánové jistě ocení naše kvalitní výrobky, díky kterým bude jejich vous dostatečně vyživený a na pohled parádně vypadající. A jako bonus bude jeho vous i příjemně vonět! Protože v dnešní době opravdu nikdo nevěří heslu, že "správnej chlap má smrdět i z fotky". :)

1-2 (1)

30.10.2019

NOVINKA

Nyní si můžete náš balzám s elixírem pořídit v cenově výhodném setu.


1

30.9.2019

Bavlníkový olej se získává lisováním semen bavlníku. Obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin a vitaminu E. Je vhodný na suché a narušené vousy. Dokáže si velmi dobře poradit s těmito neduhy.

Vousy zanechává hydratované a hedvábně jemné. Jeho účinky ocení i pokožka pod vousy, kterou vyživí a svými schopnostmi ochrání před stárnutím.

Bavlníkový olej je hojně zastoupen v našem elixíru. Neváhej ho vyzkoušet na vlastní vous a přesvědč se o jeho kvalitě!

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí25.8.2019

Není k dispozici žádný popis fotky.

6.6.2019

AKCE!  
Pořiď si svůj zbrusu nový balzám nebo elixír. Nyní za zvýhodněné ceny! Ceny platné do 16.6.2019

Není k dispozici žádný popis fotky.

4.6.2019

Meruňkový olej je jedním z cenných olejů, který je obsažen v našem elixíru. Olej se získává z jader meruněk. Je bohatý na obsah esenciálních mastných kyselin, vitamíny A, E a vitamíny skupiny B. Vitamíny B15, B17 a B19 se v takovém množství v rostlinných olejích nachází pouze v meruňkovém. Jeho účinky jsou v péči o vaše vousy proto velmi přínosné.
Meruňkový olej zklidňuje a vyživuje suchou pokožku pod vousy, která bývá často vysušená. Olej tak zabraňuje nepříjemným pocitům jako je svědění a pálení pokožky. Velmi dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Dalším přínosem tohoto oleje je, že vzhledem k obsahu vitamínů vyživuje kořínky vousů a podporuje je k růstu. Vousy zanechává lesklé a příjemně měkké na dotek. Stačí pár kapek našeho elixíru a vaše vousy budou jako ze žurnálu!Na obrázku může být: rostlina a příroda

29.5.2019

Amyris - Cypřiš - Cedr - Lemongrass

Amyris - balzámová, dřevitá vůně, která lehce připomíná vanilku
Cypřiš - dřevitá vůně s lehce nasládlými až citrusovými tóny
Cedr - nasládlá, dřevitá a sametově hebká vůně s kafrovým nádechem
Lemongrass - svěží, mírně sladká a bylinková vůně s citrusovým aroma

Kombinace těchto éterických olejů vytváří originální vůni balzámu a elixíru. Po nanesení produktů je vůně intenzivní. Během několika minut se vůně rozleží a stane se tak příjemným, nevtíravým potěšením po celý den. Vůni si opět užijete, až budete své vousomývat pod horkou sprchou.

Na obrázku může být: venku

21.5.2019

Téměř dva roky příprav, práce, testování a nezbytné byrokracie...ale je to za námi. Vlastně ne, vše je teprve před námi...My ale můžeme konečně začít tu lepší část a to, představit vám tyto naše dva skvosty, které konečně spatří světlo světa! :)

Není k dispozici žádný popis fotky.